Blog

Ken jij Inoopa wel of niet?

Ken jij Inoopa wel of niet?

Vertellen waarom we Inoopa heten, is misschien niet zo interessant. Maar dat verandert wanneer we vertellen waarom en op welke manier we Inoopa hebben opgezet. En laat dat nu het onderwerp van dit artikel zijn. Als kleine organisatie met (reeds) indrukwekkende referenties is er ons veel aan gelegen om in een wereld vol data echte relaties met onze klanten op te bouwen. Dus vandaag leggen we de data even terzijde en gunnen we je een inkijkje achter de schermen van onze start-up, vanaf de oprichting tot aan onze ambities. En hier is het vervolg!

Do you know Inoopa (or not)?

Een stukje geschiedenis

Het avontuur van Inoopa begon in 2016 toen de twee oprichters van het bedrijf, Jean-Pol Boone en Jean-Noël Chamart hun vermoeden ontegenzeggelijk bevestigd zagen: de data van bedrijven, uit welke sector dan ook, zijn vaak onjuist, incompleet of niet nauwkeurig genoeg. We geven een voorbeeld: op dit moment is 63% van de NACE-codes die door bedrijven zijn aangegeven onjuist en niet relevant.

“Als rasechte ondernemers en jarenlange partners wilden Jean-Noël en ik meteen een oplossing vinden om hier iets aan te doen. Je kunt je niet voorstellen hoeveel ondernemingen hun commerciële kracht en hun resultaten aanzienlijk zouden kunnen vergroten indien hun data beter werden beheerd. Dus besloten we om hen hierbij te gaan helpen.”

Jean-Pol Boone, CEO van Inoopa

Met behulp van andere data-adepten en liefhebbers van het ondernemerschap kreeg ons team stap voor stap vorm met als doel een product op te zetten dat zou inspelen op de behoefte van grote, maar ook kleine ondernemingen, aan kwalitatieve data.

Onze missie, onze ambities

Daarom hebben we Inoopa opgericht! Samen hebben we ons tot doel gesteld om alle ondernemingen, maar ook zelfstandigen, te helpen om hun data op intelligente wijze te verrijken en profijt te trekken uit deze data door gebruik te maken van een combinatie van artificial intelligence en menselijke expertise waarbij de kwaliteit, de betrouwbaarheid en de veiligheid van de data gewaarborgd is. Met Inoopa slagen onze klanten er op eenvoudige wijze in om originele, kwalitatieve en bruikbare data te verkrijgen waarmee ze hun acquisitie en hun resultaat kunnen verbeteren.

“In 2021 hebben wij 93% correcte identificaties behaald van de bedrijfsactiviteit van ondernemingen in België. En dat is nog maar het begin! Met onze semantische analysetechnologie (ofwel zoeken op trefwoord) kunnen wij heel nauwkeurige data verstrekken. Met het oog op trends en marktontwikkeling worden onze data steeds relevanter. Natuurlijk zijn we niet van plan om te gaan stoppen, nu we zo goed bezig zijn.”

Jean-Noël Chamart, CMO Inoopa

Onze unieke technologie

Ons platform werkt als een echte klantenzoekmachine. Het zoekt, controleert en verzamelt juridische en financiële data van ondernemingen samen met semantische data, ofwel de content die de bedrijven op internet publiceren (blogs, pagina’s op hun website, social media, enz.)

Deze combinatie van correlaties en het zoeken op trefwoord, ons handelsmerk, levert ongekende data over de markt op, waardoor je je nog preciezer en kwalitatiever op de ideale klant kan richten en je commerciële resultaten kunt verbeteren.

Menselijke waarden + geavanceerde technologie
Technologie is nuttig. Maar bij Inoopa zijn we voor alles mensen. Als ondernemers weten we hoe de praktijk werkt, wij hebben begrip voor de behoeften en profiteren van de kracht van de digitale technologie en proberen hier alles uit te halen. Onze waarden en inlevingsvermogen waardoor we iedere dag weer gedreven worden, zowel binnen ons team als in relatie tot onze klanten (jawel, we zijn echt tof) versterken de rijkdom en de competenties van ons team. En wat voor team!
Ons team
Ons team bestaat uit 12 medewerkers met breed uiteenlopende vaardigheden en karakters, van data scientist tot commercieel medewerker. Wat ons bindt? Dat is onze ambitie, onze motivatie om altijd te blijven zoeken naar nieuwe mogelijkheden. Zowel voor Inoopa, als voor onze klanten. Dat betekent het onderhouden van menselijke relaties in een wereld waar deze vaak naar de achtergrond worden geschoven. Het zijn deze waarden die wij delen, deze wil om een positieve impact te hebben op de toekomst van de wereld. Dat betekent meesurfen op de golven maar tegelijkertijd vooruitzien naar de volgende. Het is onze uitdaging om u te helpen om uw uitdagingen aan te gaan.
Heb je interesse om Inoopa uit te proberen voor het genereren van leads?

Omdat we ernaar streven om u te overtuigen (en we je ook willen bedanken dat je het artikel tot hier hebt gelezen), bieden we je 25 gratis leads om ons platform uit te proberen! Interesse? Meld je aan of neem contact met ons op.

Je zult zien hoe tof Inoopa is! (heeft niets te maken met ons logo)
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.